wyszukiwanie zaawansowane
tekst alternatywny
» Płatności

Płatności

Formy płatności

Podczas zakupów w naszym sklepie oferujemy Państwu dwie formy płatności.

Udostępniamy dwie formy płatności zakupionych towarów:
 
  • Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy - forma płatności dla Klientów, którzy wolą samodzielnie logować się do swojego banku internetowego lub dokonywać płatności bezpośrednio w banku lub placówce pocztowej. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje w treści maila potwierdzającego złożenie zamówienia numer rachunku bankowego na który należy dokonać płatności. W przypadku tej formy płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.
W przypadku tego rodzaju płatności nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.
Na wpłatę od Państwa czekamy 7 dni. Po upłynięciu tego terminu skontaktujemy się z Państwem z zapytaniem czy mamy anulować zamówienie.
  • Płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki - ta forma płatności jest realizowana i obsługiwana poprzez firmę DPD Polska. W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia dokonuje płatności kurierowi, który przywiezie zamówione towary, opcja ta oferuje płatność tylko gotówką. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po dokonaniu zakupu (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkudziesięciu minut od dokonania zamówienia).

Przejdź do strony głównej